ocean_logo_ukr_flag.png

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОКЕАН», м. Миколаїв, найсучасніше підприємство суднобудівної галузі України. Завод розташований в південній частині м. Миколаєва на лівому березі річки Південний Буг із відкритим виходом до Чорного моря. В штаті підприємства працює 650 кваліфікованих спеціалістів

Будівництво суден здійснюється на двох технологічних лініях великотоннажного і середньотонажного суднобудування. Великотонажна суднобудівна лінія включає складально-зварювальний цех загальною площею 54000 м², сухий док (354x60x17 м) з двома козловими (вантажопідйомністю 320 тон кожен) і чотирма монтажними кранами (80 тон), причально-добудовну набережну довжиною 420 м. Середньотонажна лінія складається з складально-зварювального цеху, закритого навісу (144х15 м), відкритого будівельного майданчика. Плавдок (ПД-35) призначений як для спуску на воду суден, так і для судноремонтних робіт, він оснащений двома портально-монтажними кранами вантажопідйомністю 5 тон кожен, а також автоматичною системою визначення перекидання.

Асортимент продукції націлений на будівництво таких суден як контейнеровози, буксири льодового класу, танкери-хімовози, суховантажі, танкери для внутрішнього плавання, морські буксири, вантажні багатоцільові судна, багатофункціональні понтони, аварійно-рятувальні судна та катери та інші.

Завод «Океан» також виконує роботи по виготовленню металоконструкцій які не належать до морських застосувань: стійки для вітряних турбін, мостові прольоти, компоненти швидкомонтованих будівель і т. д., а також послуги з обробки та гнуття металу. Завод стає активним гравцем на ринку не тільки українського, але й світового судноремонту .